Rada Pedagogiczna



Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

DYREKTOR
Henryk Głuski bursa(at)bursa.waw.pl
Tel.: +48 22 831-15-45 wew. 11
WICEDYREKTOR
Iwona Krop-Machalica kropiwona(at)bursa.waw.pl
Tel.:  +48 22 831-15-45 wew. 15

PSYCHOLOG
Sylwia Ostaszewska sostaszewska(at)bursa.waw.pl
Tel.: +48 22 831-15-45  wew.: 20

WYCHOWAWCZYNIE
Numer telefonu do pokoju wychowawców +48 22 831-15-45  wew.: 20
Adres mailowy do wszystkich wychowawców wychowawcy(at)bursa.waw.pl

Wychowawczynie prowadzące grupy
Grupa 1 Katarzyna Augustowska kaugustowska(at)bursa.waw.pl   
Grupa 2 Justyna Majek jmajek(at)bursa.waw.pl
Grupa 3 Magdalena Jachowicz mjachowicz(at)bursa.waw.pl
Grupa 4 Beata Kargul – Rozbicka bkargul(at)bursa.waw.pl

Wychowawczynie grup
Małgorzata Kwiecień mkwiecien(at)bursa.waw.pl
Dorota Aniszewska daniszewska(at)bursa.waw.pl
Edyta Suwała esuwala(at)ursa.waw.pl
Małgorzata Walczak mwalczak(at)bursa.waw.pl
Biblioteka Anna Bożkiewicz-Zamiara abozkiewiczzamiara(at)bursa.waw.pl    


TYGODNIOWY PLAN PRACY WYCHOWAWCÓW pobierz w .pdf