Rada Pedagogiczna



Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

 

DYREKTOR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 22 831-15-45

 

Pełniąca obowiązki dyrektora w okresie od 1.10.2018

Marta Kalista Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.:  +48 22 831-15-45

 

Wicedyrektor do spraw pedagogicznych

Katarzyna Augustowska kaugustowska(at)bursa.waw.pl  

Tel.:  +48 22 831-15-45 wew.: 5

 

PSYCHOLOG

Sylwia Ostaszewska sostaszewska(at)bursa.waw.pl

Tel.: +48 22 831-15-45  wew.: 20

 

WYCHOWAWCZYNIE

Numer telefonu do pokoju wychowawców +48 22 831-15-45  wew.: 20

Adres mailowy do wszystkich wychowawców Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wychowawczynie prowadzące grupy

Grupa 1 Edyta Suwała esuwala(at)bursa.waw.pl

Grupa 2 Justyna Majek jmajek(at)bursa.waw.pl

Grupa 3 Magdalena Jachowicz mjachowicz(at)bursa.waw.pl

Grupa 4 Beata Kargul – Rozbicka bkargul(at)bursa.waw.pl

 

Wychowawczynie grup

Małgorzata Kwiecień mkwiecien(at)bursa.waw.pl

Dorota Aniszewska-Koniecka daniszewska(at)bursa.waw.pl

Małgorzata Walczak mwalczak(at)bursa.waw.pl

Anna Bożkiewicz-Zamiara abozkiewiczzamiara(at)bursa.waw.pl

Beata Pisarska bpisarska(at)bursa.waw.pl