Szanowni Państwo,

nasza bursa  wznawia działalność.

Kwaterowanie wychowanek rozpocznie się 31 sierpnia 2022 roku od godziny 1500.

Prosimy o wyposażenie wychowanek w bieliznę pościelową: prześcieradło, poszewki na kołdrę (155x200) i poduszkę (70x80), wieszaki. Rodzice lub opiekunowie prawni, którzy będą towarzyszyć wychowankom pierwszy raz zamieszkującym w bursie powinny mieć dowód  osobisty, który będzie potrzebny do dopełnienia formalności.

Proszę aby wychowanki, w przypadku korzystania z pomieszczeń socjalnych, miały własne kubeczki, talerzyki i sztućce. Informuję, że obowiązuje zakaz wynoszenia naczyń oraz sztućców ze stołówki. 

Rodziców, których dzieci pierwszy raz zamieszkają w bursie zapraszam 31 sierpnia 2021 r. o godzinie 1530 na spotkanie z dyrekcją i nauczycielami, którego celem będzie przekazanie informacji o funkcjonowaniu bursy, zasadach bezpieczeństwa, ustalenie zasad współpracy oraz zapoznanie z obowiązującymi w bursie procedurami i regulaminami.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dostępnymi na stronie internetowej placówki:

Regulaminy i procedury

Opłaty za pobyt w Bursie

W związku z reorganizacją pracy Bursy nr 1 od dnia 1 września 2022 roku, związanej z włączeniem w strukturę Bursy nr 6 prosimy o wstrzymanie się z dokonywaniem wpłat do czasu podania nowego numeru konta.

 

                                                                 Z poważaniem

                                                                 Henryk Głuski