Tradycyjne w naszej placówce odbyła się dyskoteka Andrzejkowa . W tym roku idealnie wstrzeliliśmy się z terminem , czarownice, czarne koty i wróżby straszyły 30 listopada.

Impreza została zorganizowana przez Radę Młodzieży pod opieką wychowawczyń Pani Magdy Jachowicz i Pani Małgorzaty Walczak. Na Andrzejki przybyli zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych burs męskich, Bursy Salezjańskiej i Bursy Nr 4 oraz Bursy Nr 8. Chłopcy razem z dziewczynami z Rady Młodzieży puszczali muzykę przy której wszyscy świetnię się bawili.

Oprócz tradycyjnej dyskoteki odbył się konkurs na najlepsze przebranie andrzejkowe , w którym pierwsze miejsce zajęła Magdalena Sibilska przebrana za nietoperza, otrzymała nagrodę w postaci „miotły czarownicy” oraz czekoladę, drugie i trzecie miejsce zajęły trzy dresiary z jednego pokoju Izabela Łopuska, Karoliną Pokorska i Wiktoria Wadecka , dziewczyny otrzymały talię kart i dynię oraz słodycze. Wyboru najlepszych strojów dokonały nauczycielki p. Magda i p Małgosia, nagrody wręczyła przewodnicząca Rady Młodzieży Aleksandra Górecka.

Podczas imprezy dużym zainteresowaniem cieszyły się wróżby z kart, z których przyszłość przepowiadała  p. Małgosia oraz wróżby z rąk prowadzone przez Magdę Sibilską z Rady Młodzieży. Można było również wylosować wróżbę z ciastek chińskich.

Podczas Andrzejek w świetlicy był wystawiony słodki poczęstunek, owoce oraz soki.

Wychowanki z Rady Młodzieży udekorowały sale w tematyce andrzejkowej z ozdób wykonanych przez koleżankę Sylwię Matys.
Dziękujemy Wszystkim za przybycie i zabawę.
(MW)