Zapraszamy serdecznie Rodziców/Opiekunów prawnych nowych wychowanek  2 września 2018 roku o godzinie 15.00 na obowiązkowe spotkanie z Dyrekcją i Nauczycielami, którego celem będzie przekazanie informacji o funkcjonowaniu Bursy, ustalenie zasad współpracy oraz zapoznanie z obowiązującymi w Bursie przepisami.

Kwaterowanie wszystkich mieszkanek rozpocznie się 2 września 2018 roku od godziny 12.00.

Prosimy, by dziewczęta zabrały ze sobą bieliznę pościelową.
Pokoje w Bursie oraz pomieszczenia socjalne nie są wyposażone w naczynia oraz sztućce, jednocześnie obowiązuje zakaz wynoszenia naczyń oraz sztućców ze stołówki. Wychowanki mogą posiadać swoje kubeczki, talerzyki i sztućce, ważne by talerzyki nie były jednolite białe, a kubeczki były inne niż przeźroczyste arcoroc.

Nowe wychowanki mogą zgłaszać preferencje dotyczące konkretnych osób, z którymi chcą mieszkać w jednym pokoju na adres kropiwona(at)bursa.waw.pl. Prośby zostaną uwzględnione w miarę możliwości ich realizacji.
Miejsca w pokojach dwuosobowych zarezerwowane są dla maturzystek, dla nowych wychowanek przygotowaliśmy miejsca w pokojach 3 i 4 osobowych.  

W przypadku chęci rezygnacji z mieszkania w naszej placówce, prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji w formie pisemnej.