Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.

 

 Co roku 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.  Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas na prace społeczne oraz dla osób potrzebujących.

   Nasze wychowanki uzdolnione muzycznie przygotowały koncert dla wolontariuszy, którzy  pomagają seniorom w Domu Geriatryczno – Rehabilitacyjnym na ul. Sapieżyńskiej. Dziewczęta przygotowały kilka pieśni, które przeplatane były myślami o czynieniu dobra. Wśród występujących były: Oliwia Byliniak ( śpiew), Natalia Kubis ( śpiew), Julia Rodzoch (śpiew, gra na gitarze), Milena Misiewicz ( śpiew), Aleksandra Zabrocka (prowadzenie),   Wiktoria Pawłowska (prowadzenie). Koncert naszych dziewczyn bardzo spodobał się zarówno wolontariuszom, jak i seniorom. Na koniec dziewczęta usłyszały wiele ciepłych słów, otrzymały słodkie upominki i zostały zaproszone  na kolejne występy.

   Wśród naszych wychowanek były i są nadal  osoby, które poświęcają swój wolny czas na pomoc seniorom mieszkającym w Domu Geriatryczno – Rehabilitacyjnym na ul. Sapieżyńskiej. Jeśli któraś z dziewcząt chciałaby dołączyć do grona wolontariuszy to szczegółowych informacji udziela p. Justyna Majek.