Na przełomie grudnia i stycznia odbył się konkurs czytelniczy NIESAMOWITA KSIĄŻKA – MUSISZ JĄ PRZECZYTAĆ! Osoby biorące udział miały zrecenzować swoją ulubioną książkę i przez to zachęcić koleżanki do sięgnięcia po nią.

Nadesłane prace zostały ocenione przez czteroosobowe jury złożone z przedstawicieli Rady Pedagogicznej. Pierwsze miejsce zajęła Julia Rodzoch z recenzją „Rzeczy, których nie wyrzuciłem” Marcina Wichy, drugie miejsce zajęła Weronika Lech za „Mój piękny syn” Davida Sheffa, trzecie miejsce zajęła Małgorzata Górka za „Niewinna jak grzech” Elizabeth Lowell. Dziewczęta otrzymały cenne nagrody, w tym karty podarunkowe do Empiku o wartości 150, 100, 50 złotych, pendrive, pióra kulkowe, notesy. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez Panią Katarzynę Augustowską.

Gratulujemy nagrodzonym wychowankom i zachęcamy do sięgnięcia po lekturę.

Przedstawiamy również zestawienie TOP 10 nowych lektur. W tym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach, zakupionych zostało wiele interesujących książek, zachęcamy do odwiedzenia wyremontowanej biblioteki.