W niedzielę 24 lutego w Katedrze Polowej Wojska Polskiego odbył się koncert pieśni religijnych połączony z recytacją wierszy ks. Proboszcza – Mariusza Tołwińskiego w  wykonaniu naszych wychowanek. Ksiądz Proboszcz  to również żołnierz,  który  brał udział w misjach stabilizacyjnych w Iraku i Afganistanie, skakał ze spadochronem i jest autorem tomika wierszy „ Bóg ukrył się, by człowiek mógł wierzyć,” z którego kilka utworów można było usłyszeć podczas niedzielnego koncertu. Ponadto Julia Rodzoch zaśpiewała dwa wiersze autorstwa ks. Proboszcza, do  których sama skomponowała muzykę. 

Dziewczęta przygotowały koncert w następującym składzie: Oliwia Byliniak (śpiew), Natalia Kubis (śpiew), Aleksandra Kulczyk (śpiew), Julia Rodzoch ( śpiew i gra na gitarze), Aleksandra Zabrocka ( recytacje), Roksana Gola ( recytacje). Wychowanki jak zwykle dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń.

Bardzo dziękujemy ks. Proboszczowi i ks. Danielowi Piejko za życzliwość oraz za  to, że po raz kolejny nasze wychowanki mogły wystąpić w Katedrze Polowej WP. Dziękujemy za miłe słowa skierowane po koncercie i prezenty😊.