Szanowni Państwo,

 w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w mieście stołecznym Warszawa przypominamy o przestrzeganiu zasad dotyczących przebywania na terenie Bursy nr 1, zawartych w ogłoszonym przez Dyrektora ZP EDSM zestawie procedur bezpieczeństwa.

Przede wszystkim przypominamy o obowiązku zatrzymywania w domach dzieci mających wszelkie objawy chorobowe, mogące świadczyć o infekcji grypopodobnej.

Dziewczęta są zobowiązane do poruszania się po częściach wspólnych Bursy, w komunikacji miejskiej i wszelkich obiektach użyteczności publicznej a od soboty również w przestrzeni otwartej w maseczkach ochronnych. Wdrożyliśmy wszystkie zalecane przez Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego środki ochrony, aby w maksymalnym zakresie zapewnić bezpieczeństwo wychowankom oraz pracownikom placówki, dlatego w zaistniałej sytuacji konieczne jest współdziałanie i przypominanie dzieciom o zasadności obostrzeń oraz współodpowiedzialności nas wszystkich za zdrowie własne i osób, z którymi kontaktujemy się na co dzień.

 

                                                                            Dyrektor

                                                                         Henryk  Głuski

 

Tutaj sprawdzisz Procedury bezpieczeństwa w bursie w nowym roku szkolnym