Szanowni Państwo,

nasza bursa  wznawia działalność.

Kwaterowanie wychowanek rozpocznie się 31 sierpnia  2021 roku od godziny 1200.

Prosimy o wyposażenie wychowanek w bieliznę pościelową: prześcieradło, poszewki na kołdrę (155x200) i poduszkę (70x80). Osoby, które pierwszy raz zamieszkają w bursie powinny mieć dowód  osobisty, który będzie potrzebny do dopełnienia formalności.

Proszę aby wychowanki, w przypadku korzystania z pomieszczeń socjalnych, miały własne kubeczki, talerzyki i sztućce. Informuję, że obowiązuje zakaz wynoszenia naczyń oraz sztućców ze stołówki. 

Rodziców, których dzieci pierwszy raz zamieszkają w bursie zapraszam 31 sierpnia 2021 r. o godzinie 1400 na spotkanie z dyrekcją i nauczycielami, którego celem będzie przekazanie informacji o funkcjonowaniu bursy, zasadach bezpieczeństwa, ustalenie zasad współpracy oraz zapoznanie z obowiązującymi w bursie procedurami i regulaminami.

W związku z sytuacją epidemiczną panującą na terenie kraju w mocy pozostają procedury bezpieczeństwa, obejmujące między innymi obowiązek dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku oraz poruszania się w przestrzeniach ogólnodostępnych w maseczkach.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dostępnymi na stronie internetowej placówki:

Regulaminy i procedury
Procedury bezpieczeństwa
Opłaty za pobyt w Bursie
 
                                                                 Z poważaniem
                                                                 Henryk Głuski