W niedzielę 26 stycznia nasze wychowanki uzdolnione muzycznie  wraz z absolwentką – Julią Rodzoch miały zaszczyt wystąpić w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Dziewczęta przygotowały koncert kolęd i pastorałek oraz zadbały o oprawę Mszy Św. o godz. 18.  Wśród występujących były następujące osoby: Oliwia Byliniak, Julia Gnoza, Natalia Kubis, Weronika Piątek, Wiktoria Sosnowska, Daria Zatorska, Julia Rodzoch, Zuzanna Karczewska (prowadząca).

Podczas koncertu można było usłyszeć następujące kolędy i pastorałki:

  1. Mizerna cicha.
  2. Świeć gwiazdeczko.
  3. Noel
  4. Gore gwiazda.
  5. Oj maluśki, maluśki.
  6. Zaśnij dziecino.
  7. Bóg się rodzi.
  8. Cicha noc.
  9. Kołysanka Józefa.
  10. Kolęda dla nieobecnych.

   Ponadto na koniec koncertu dziewczęta przygotowały niespodziankę dla księdza por. Daniela Piejko, który niebawem będzie wyjeżdżał z żołnierzami do Libanu w ramach  II zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego UNIFIL. Niespodzianką były dwa utwory wykonane przez Julię Rodzoch, Weronikę Piątek i Oliwię Byliniak: „Przyjdź z Libanu” oraz „Szczęśliwej drogi już czas”. Bardzo dziękujemy księdzu Danielowi za współpracę, pomoc, życzliwość. Słowa podziękowania kierujemy również dla ks. Proboszcza – płk Mariusza Tołwińskiego, na którego pomoc, wsparcie, życzliwość zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za wspaniałe prezenty, które otrzymała każda z występujących dziewcząt.

   Po koncercie nasze artystki udały się do bursianej świetlicy na wspólna herbatkę i słodkości ufundowane przez p. Dyrektora – Henryka Głuskiego.

   Jesteśmy dumni z naszych artystek. Dziękujemy Julce Rodzoch, że nadal  chętnie występuje z bursianymi koleżankami.

Dziewczyny- z niecierpliwością czekamy na kolejne wasze występy!