We wtorek 9 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie naszych tegorocznych maturzystek.  

Pierwsza część spotkania miała miejsce w świetlicy. Dla dziewcząt  zostały przygotowane trzy filmy – jeden złożony ze zdjęć, na których są nasze absolwentki podczas różnych imprez w bursie i wyjść poza placówkę, codziennego życia w bursie; drugi zawierający zdjęcia maturzystek, które dziewczęta przesłały na pamiątkową tablicę oraz trzeci z życzeniami dla absolwentek od przedstawicielek Rady Młodzieży i dziewcząt, które mieszkały w bursie dwa, trzy lata temu.

Każda z wychowanek otrzymała pamiątkowy kalendarz, w którym są umieszczone kolaże ze zdjęć z naszymi absolwentkami. Pięć dziewcząt otrzymało nagrody (bony do Empiku) za aktywny udział w życiu bursy tj. Oliwia Byliniak, Natalia Kubis, Magdalena Sibilska, Małgorzata Górka i Aleksandra Przybysz. Na koniec Pan Dyrektor – w imieniu Rady Pedagogicznej – złożył maturzystkom życzenia. Reprezentantki  absolwentek - Oliwia Byliniak i Julia Raciborska przekazały podziękowania wszystkim pracownikom bursy, wspomniały najciekawsze momenty z trzyletniego pobytu w placówce. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku….

Druga część spotkania miała miejsce w naszym ogródku, gdzie na maturzystki czekała kolacja na świeżym powietrzu. Dziewczęta były bardzo szczęśliwe, że po długiej nieobecności w bursie mogły spotkać się i porozmawiać z koleżankami,  wychowawcami. Był to również czas miłych wspomnień.

Wszystkim naszym maturzystkom życzymy dostania się na wymarzone studia😊 Po wakacjach zapraszamy do nas w odwiedziny 😊