W czwartek 6 maja odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystek.

W części pierwszej, specjalnie dla naszych maturzystek, kilka utworów na flecie zagrała Samanta Kośmińska. Grono pedagogiczne wyróżniło dziewczęta najbardziej zaangażowane w życie bursy. Weronika Piątek, Wiktoria Rozszczypała, Martyna Zielińska, Kamila Blicharska oraz Oliwia Michalik otrzymały nagrody w postaci pamiątkowego dyplom i bonu do Empiku.

Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany świętowania w bursianym ogródku i na kolejną część uroczystości przenieśliśmy się radosnym korowodem do budynku.

Pan Dyrektor wręczył wszystkim maturzystkom pamiątkowy kalendarz absolwentki oraz długopis i maseczkę z napisem Matura 2021.

Reprezentantki maturzystek Martyna Zielińska oraz Wiktoria Rozszczypała podziękowały wszystkim pracownikom bursy za cudowny czas, domową atmosferę, opiekę i pomoc w trudnych chwilach.

Pani Anna Smolis podsumowała konkurs „Patrz w Niebo” i wręczyła uczestniczkom nagrody- albumy na zdjęcia i okulary przeciwsłoneczne. Wychowawczyni zaproponowała, aby dziewczęta na papierowych motylach wypisały „dobre myśli” ze swojego pobytu w bursie.

Na koniec uroczystości Pan Dyrektor wraz z Panią Wicedyrektor złożyli życzenia- zdania matury z dobrymi wynikami i dostania się na wymarzone studia oraz zachęcali do utrzymywania kontaktów z młodszymi koleżankami oraz wychowawcami.

W drugiej części pracownicy naszej kuchni serwowali różne grillowane smakołyki. Była to okazja, aby powspominać wspólnie spędzony czas w bursie, zrobić pamiątkowe zdjęcia z koleżankami, wychowawcami i dyrekcją bursy.

Wszystkim dopisywał dobry humor. Nasze kochane maturzystki trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

 

Drogie maturzystki,w poniższym linku znajdziecie Wasze zdjęcia z pobytu w bursie. Mamy nadzieję, że zamieszczone zdjęcia sprawią wam wiele radości. Filmik przygotowała dla Was pani Grażyna Kurek.