Dziękujemy wychowankom, pracownikom i przyjaciołom Bursy nr 1 za włączenie się w akcję zbiórki darów dla Schroniska na Paluchu, zorganizowaną przez Panie Magdalenę Jachowicz i Sylwię Ostaszewską.

Zebraliśmy zawrotną kwotę 378 złotych 81 groszy za którą zakupiliśmy mokrą karmę, która jest codziennie potrzebna do zapewnienia przetrwania kilkuset psom i kotom. W schronisku znajdują się zwierzęta w różnym stanie zdrowia, dlatego ważne jest, aby karma którą przekazujemy była dobrej jakości. Poza 66 zakupionymi puszkami, zebraliśmy 18 opakowań karmy, co w sumie daje prawie 50 kilogramów. Zebraliśmy również: 1. koce 2. ręczniki 3. pościel 4. kołdry Wymienione artykuły pomogą w zapewnieniu zwierzętom higienicznych i ciepłych warunków pobytu w azylu, który miejmy nadzieję będzie jedynie przystankiem w drodze do domów pełnych troski, ciepła, miłości.

Gorąco zachęcamy do adopcji porzuconych zwierząt i zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat dostępnymi na stronie schroniska: Schronisko Na Paluchu