Aktualizacja z dn. 12.05.2020

22 kwietnia ogłosiłam wydarzenie Sprzątanie Świata.
Wychowanki pod postem wstawiały zdjęcia dokumentujące ich pracę. Dziękuję wychowawczyniom p. Małgosi Kwiecień i p.Magdzie Jachowicz oraz wychowankom za udział w akcji. Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłyśmy Naszej Planecie i częściej będziecie wykazywać postawy ekologiczne 🙂 Święto Ziemi powinno trwać dla nas cały rok, a nie tylko jeden dzień.
Osobno dziękuję "Dolores" za stworzenie kolarzu🌺 🙂 😉🐸🌼
Jeśli ktoś ma ochotę może wstawiać jeszcze zdjęcia ze swojego ',śmieciowego wydarzenia" to zapraszam również będą one udostępnione na bieżąco.
Pozdrawiam Wszystkich Pozytywnych Pomocników,
Małgorzata Walczak
 
 
 
 
  

TAK TO DZISIAJ JEST ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI !!!

Jest to coroczna akcja na rzecz promowania ekologicznych postaw.

Od poniedziałku mamy wstęp do lasu czy innych ternrów zielonych.

MOJA PROPOZYCJA JEST NASTĘPUJĄCA:

Wybierając się na spacer zabierasz ze sobą worek na śmieci i po prostu je zbierasz :) Same wiecie ile papierów, opakowań leży na ulicy niedaleko Waszego miejsca zamieszkania :(

Zachęcam do akcji Wszystkie Wychowanki i Wychowawców i innych pracowników bursy oraz każdego chętnego kto ma puls:)

Zdjęcia wstawiamy pod tym postem od dzisiaj czyli 22 kwietnia do 3 maja - oczywiście dbamy o naszą planetę CAŁY ROK, ale chciałabym aby nasza placówka miała czym się pochwalić na forum  :D

Dzisiaj ta inicjatywa dla mnie jest ogromnie ważna , ponieważ jak pewnie wiecie płonie Biebrzański Park Narodowy :( Jest to największy Park w Polsce, w związku z tym proponuję pełną moblizację do małego gestu w stronę Ziemi.

https://www.facebook.com/Biebrza%C5%84ski-Park-Narodowy-395662660519750/

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Walczak
 

Dzień ZIemi