Drogie wychowanki,
Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na spotkanie online, którego tematem przewodnim będzie ,,Czas na reset – bezpiecznie i tanio z plecakiem po Polsce " , które odbędzie się we wtorek 16 czerwca o godzinie 17.
🏝⛱⛰🏡🔭🛶🌍🌳🌷🌻🌺🐠🦌🌞
Prowadzącym zajęcia będzie Piotr Kociszewski ,mój kolega ze studiów na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego . Piotr ma ogromną wiedzę za zakresu turystyki , od lat prowadzi własne biuro podróży PITUR. Obecnie dr Piotr Kociszewski jest geografem, absolwentem Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych (specjalizacji – geografia turyzmu) gdzie również zrobił doktorat do tej pory jest związany z uniwersytetem jako pracownik swojego macierzystego wydziału. Ponadto związany jest ze Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa VISTULA, pełniąc obowiązki prodziekana Wydziału Turystyki i Rekreacji, jak i wykładowcy.
Ale najważniejsze!!!😁😍 Piotr zaprasza Was na swoje zajęcia. 😊Mam nadzieję ,że po wyjątkowo ciężkim roku szkolnym, w mniejszym czy większym zakresie planujecie swoje wakacje.🙂Zapraszam Was w imieniu swoim i Piotra,
Małgorzata Walczak